Altay ERGENÇ

1967 İstanbul doğumlu olan Altay ERGENÇ, Pertevniyal Lisesi'nden sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olmuş, İ.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesinde Davranış Bilimleri konusunda master programını tamamlamıştır. 

 

Profesyonel iş yaşantısına Tobacco Exporters Int., başlayıp Unilever ve Doğuş Holding Done bünyesinde Bölgeler Müdürlüğü , 1997-1998 yılları arasında Dandy Sakız ve Şekerleme, 1998-2002 ise Gillette’de eğitim danışmanı görevlerini yürütmüştür.

 

1997 yılından bu yana eğitim sektöründe olan Ergenç, 2002-2009 yılları arasında PDR Grup, TMI, Brain Tracy, Tack Training, Telephone Doctor ve Rubikon Know-How’ larıyla farklı sektörlerde 200 den fazla işletmede seminer ve konferanslar yürütmüştür.

 

Duygusal Zeka konusunda ülkemizin sayılı uzmanlarından olan ERGENÇ,  Danimarka TMI Personal EQ Meter Consultant ve Londra DDI Master Facilitator Certificate akredite sertifikaları sahibidir. Duygusal zeka eğitiminin yanı sıra bu konuda danışmanlık, bire-bir koçluk ve profil oluşturma konularında birçok firmaya hizmet vermektedir. 300 den fazla Türk yöneticisine Bireysel Duygusal Zeka ( PEQM) ölçümlemesi ve Duygusal Zeka koçluğu yapmıştır.

 

Masters Training International bünyesinde Kişisel Gelişim, Duygusal Zeka, Yönetim ve Liderlik, Koçluk Becerilerini Geliştirme, Müzakere Teknikleri, Motivasyon, Kişisel Kalite, Mülakat Teknikleri, Satış Becerileri, Satış Yönetimi ve Deneyimsel yaşayarak öğrenme çalışmaları konularında eğitimlerine devam etmektedir.

 

Ergenç’in bir oğlu vardır.

kurumsal halka

Mail Listemize Katılın