Dr. Gül GÖL

1965 Ankara doğumlu olan Gül Göl, İstanbul Yenilevent Lisesi’nden sonra 1986 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1988 Yılında Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama konusunda masterini tamamladı. 1993 Yılında İstanbul Üniversitesi Yönetim, Organizasyon ve İşletme Politikaları Doktora Programına katıldı. Aynı zamanda 1995 Yılında Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı’nda “Gümrük Birliği’ne Geçişte Rekabet Gücünün Belirlenmesi ve Rekabetçi Pazarlama Stratejileri” konulu teziyle doktorasını aldı.

1987 Yılında iş hayatına Good-Year Lastikleri T.A.Ş de başlayarak sermaye piyasası alanında 1998 yılına kadar muhtelif menkul değerler şirketlerinde Borsa İşlem Müdürlüğü, Şube Müdürlüğü yaptı. 2001 Yılına kadar İzmir’de Tansaş A.Ş. ‘de Yatırım, Teşvikler ve Mali Takip Müdürü olarak görev aldı. Sermaye artışlarına yönelik süreci gerçekleştirdi. 2002-2004 Yılları arasında Yabancı firmalarınTürkiye distirübütörlükleri için reorganizasyon ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi. 2004-2008 Yılları arasında TEB Özel Bankacılık’da Portföy Yönetimi ve Stratejik Planlama ve Raporlama alanında çalıştı.

SPK İleri düzey Lisanslama ve BES Lisans Belgesi’ne sahip olan Gül Göl Türkiye Pazarlama Derneği üyesi ve Deneticisi olup Prof. Dr. Tunç Erem ile birlikte pazarlama alanında çeşitli akademik çalışmalara katılmıştır.

Masters Training International bünyesinde satış, müşteri odaklılık, ilişki yönetimi, iletişim ve ikna başlıklarına ilişkin eğitimler vermektedir.

Yüzme, seyahat hobisi olan Gül Göl, en çok biricik kızıyla zaman geçirmekten hoşlanmaktadır.

kurumsal halka

Mail Listemize Katılın