Esra TÜMEN

ESRA TÜMEN

1978 doğumlu olan Esra TÜMEN, lise eğitimini Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, ardından Lomonosov Moscow State University’de Klinik Psikoloji eğitimi almıştır. Trust Human Academy’de aldığı 3 yıllık eğitim sonunda Mindfullnesss Uygulamaları, Nefes Teknileri, Regresyon, NLP Tekniklleri alanlarında uygulayıcı ve eğitmen olmaya da hak kazanmıştır.

Profesyonel iş yaşantısında sırasıyla hızlı tüketim mamülleri sektöründe faaliyet gösteren Henkel-Turyağ, Dandy Sakız ve Şekerleme, Phillip MorrisSA’da satış ve pazarlama departmanlarında görev yaptıktan sonra, Assist Danışmanlık‘ta Eğitim Departman yöneticiliği kimliğiyle eğitim, yetenek yönetimi ve performans geliştirme süreçlerinin planlanıp, takip edilmesi ve uygulanmasından sorumlu olmuştur.

Profesyonel eğitmenlik kariyerine 2007 yılında başlayan Tümen 2010 yılından bu güne Masters Training International’da eğitim danışmanı olarak kariyerini sürdürmektedir. Perakende de Satış, Müşteri Odaklılık, Çözümsel Yaklaşım, İletişim, Hizmette Kalite, Ekip Çalışması, Açık Hava Eğitimleri, Kurumsal Aidiyet, Motivasyon ve Başarı, , İmaj ve Davranış Geliştirme, en yoğun yürüttüğü eğitim başlıklarıdır.

MTI Group bünyesinde yer alan Masters Interactive Simulations çatısı altında geniş katılımlı simülasyon uygulamaları ve aktivitelerinde de eğitmen olarak rol almaktadır

Esra Tümen, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Quantum University ve Omega Institute for Holistic Studies New York gibi kurumlarda araştırmacı ve eğitmen olan Dr. Joe Dispenza ile tanışmasının ardından ilgi duymaya başladığı Kuantum Mekaniği, Kuantum Alan ve Kuantum Fiziği konularında yine Dr. Dispenza tarafından yürütülen “Becoming Supernatural” eğitim programına katılan Tümen konu ile ilgili araştırmalarına ve eğitimine devam etmektedir.


kurumsal halka

Mail Listemize Katılın