Işıl DAYIOĞLU ASLAN

İstanbul doğumlu olan Işıl Dayıoğlu Aslan İlköğretim ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden mezun olmuş, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde Personel Yönetimi konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır. 

 

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde İletişim, Halkla İlişkiler ve Reklam konularında dersler vermiştir. Açık Öğretim Fakültesi’nin Turizm Ara Eleman Yetiştirme Programında yönlendirici ve editör olarak görev almıştır. 

 

1991-92 tarihlerinde Töbank eğitim uzmanlığı, 1992-1999 yıllarında Koç Holding Türk Elektrik Endüstrisi A.Ş. Eğitim ve Halkla İlişkiler sorumlusu olarak çalışmıştır.

 

“Eğitim İhtiyaçlarının Analizi ve Eğitim Sonuçlarının Şirket İş Sonuçlarına Yansıması”, “Çalışanların Memnuniyetlerinin Ölçülmesi”, “Bütünsel Kalite Yönetimi Açısından Performans Değerlendirmesi”, “Şirket Kültürünün Yaygınlaştırılması”, “Bireysel Kalite ve Yaratıcılık Geliştirme” gibi projelerinde sorumlu olarak çalışmıştır.

 

1990 dan bu yana İnsan Kaynakları, İnsan Kaynaklarına bağlı fonksiyonların tüm dalları, Genel Yönetim, Davranış Bilimleri ve Toplam Kalite konularında yetişkin eğitimleri vererek ve danışmanlık yaparak geliştirdiği kariyerini, Masters’ın kurucu ortağı olarak sürdürmektedir.

 

Masters Training International bünyesinde yönetim, performans, koçluk, liderlik başlıklarında eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.  

 

Çeşitli dergilerde “Eğitim Yönetimi”, “İnsan Kaynakları Stratejileri” konularında yayınlanmış yazıları bulunmaktadır. 

 

Evlidir ve bir kız çocuğu annesidir. 

kurumsal halka

Mail Listemize Katılın