Kezban EREN ÖZBEK

MTI Group Genel Müdürüdür.

1969 İzmit doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesinde Organizasyon ve İşletme Politikası konusunda Master yaptı. Öğrenim sürecinde Good Year, Henkel gibi farklı kurumlarda dönemsel çalışmalarda görev aldı.

Profesyonel iş hayatına Sezginler Gıda A.Ş.'de Pizza Hut tedarik projesi ile satış müdür yardımcısı olarak başladı. Daha sonra kariyerine Turima A.Ş. bünyesinde Atatürk Havalimanı ve Serbest Bölgedeki Depolama alanları ve Duty Free mağazaları İşletme Direktörü olarak devam etti.

Eğitim sektöründeki serüvenine Fed Training bünyesinde yer alan Eagle's Flight eğitim şirketinin satış müdürü pozisyonunda başladı. 1998 yılından bu yana sektörde yer almasının getirdiği deneyimle çalışmalarına 2000 yılından bu yana Masters Training bünyesinde devam etmektedir. MTI Group çatısının altında Masters Management Leadership&Consultancy ve Pmetrica Assestment Center markalarının fizibilite ve uygulama sürecinde aktif rol aldı.

TKYD ( Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ), Tegep ve Peryön üyesidir.

Kurumsal gelişim projelerinde ihtiyaçlarının tanımlanmasından, beklentiler özelinde eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinin kurgulanmasına dek tüm süreçlerde Dayanıklı Tüketim, FMCG ve Finans sektörlerinde ekibi ile uzun dönemli projeler yapılandırıp, yürütmektedir.

Masters Management Consultancy projelerinde kültür değişimi, reorganizasyon, insan kaynakları ve satış kanalları yapılanması danışmanlık adımlarında çalışmalarını yürütmektedir.

İngilizce bilen Kezban Eren Özbek, evlidir ve bir oğlu vardır. Fotoğrafçılık, doğa ve seyahat yaşamına keyif veren unsurlardır.

kurumsal halka

Mail Listemize Katılın