EĞİTİM PROJELERİNE DESTEK VEREN GÜÇLENDİRİCİLER!Videolar, Sunumlar, Kaynak Dokümanlar ve Fazlası...

Masters Platform: "Vitamin M!"

Masters Platform sitesi zengin içeriği ile Masters tarafından gerçekleştirilen gelişim projelerinde katılımcılara güçlendirici destek sağlamak için oluşturuldu.

MTI Group ve Masters Training International tarafından gerçekleştirilen eğitim ve gelişim çalışmalarına destek veren güçlendiriciler Masters Platform "Vitamin M!" çatısı altında sunuluyor.


Masters Platform sürekli güncellenen içeriği ile özellikle online sürdürülen eğitimlerin güçlendirici platformudur ve katılımcıların önemli ve sürekli bir başvuru kaynağı olma özelliğindedir.

Genel erişime açık sayfaların yanı sıra projeye ve kuruma özel sayfalar da oluşturulabiliyor.

"Video Pills": Hap Bilgiler...

Bu bölümdeki sayfalar genel erişime açık; Masters Training kıdemli danışmanlarından kısa videolar, uzman sunumları ve farklı eğitim modüllerini tamamlayıcı, hatırlatıcı, pekiştirici nitelikte ipuçlarına yer veriliyor.

Sürekli güncellenen sayfalarda yeni videolar ayrı başlıkta sunulurken, "Vitamin M!" video arşivi de kalıcı bir kaynak olarak izlemeye açık.

"Aklınızda Bulunsun": Kaynaklar, Referanslar...

Genel erişime açık bu bölümde farklı kaynaklardan derlenen referans materyali, çeşitli videolar, sunumlar ve dokümanlar yer alıyor.

Ufuk açan, düşündüren konuların yanı sıra ilginizi çekebilecek video klipler, makaleler, bilgilendirici hatta keyif vereci, dinlendirici çok çeşitli içerik bu sayfalarda sunuluyor.

"Dosya Dolabı": Notlar, Sunumlar...

Bu bölümdeki sayfalar genel ve kuruma özel olarak ayrışıyor; Genel erişime açık bölümde herkesin istifadesine sunulan bazı materyaller yer alıyor. Kuruma özel bölüm ise kurumların projelerine özel hazırlanıyor ve katılımcılar sadece kendi katıldıkları projelerin sayfalarına ulaşabiliyor. Böylece her projenin kendi Dosya Dolabı oluşturuluyor.

Bu sayfalarda eğitim notları, sunumlar, videolar, ödevler, testler, değerlendirmeler, yorumlar, katılımcı katkıları ve indirilebilecek materyal bulunuyor.

Bize ulaşın

Masters Training International

İnönü Caddesi 12/5 Gümüşsuyu Taksim 34437 İstanbul

Telefon

+90 (212) 243 06 70 pbx